4 powody, dla których warto ćwiczyć przed lustrem

Październik 13, 2019

Nie ma nic złego ani obscenicznego w wykonywaniu ćwiczeń patrząc na swoje odbicie. Wprost przeciwnie! Można znaleźć kilka powodów, dla który warto ćwiczyć przed lustrem!

Nieprzypadkowo w siłowniach i salach do fitnessu czy zajęć tanecznych wszechobecne są lustra. Powodów jest kilka!

Warto ćwiczyć przed lustrem, bo:

  1. Lustrzana kontrola

Dzięki wpatrywaniu się nasze lustrzane odbicie widzimy więcej. Może zobaczyć nieprawidłową postawę, nierówne ułożenie rąk czy nóg czy brak płynności ruchu. Patrząc na siebie nieustanne kontrolujemy się, tak jak trener , który patrzy na swojego podopiecznego stoją z boku!

  1. Lustrzana motywacja

Nie ma co ukrywać, że wielu z nasz bierze się za siebie, bo chce coś zmienić. Patrzenie na obiekt zmiany, czyli brzuch, ramiona czy nogi przypomina nam nieustanne jaki mamy cel naszych ćwiczeń!

  1. Lustrzane wzmocnienie

Treningi, szczególnie te dłuższe, dają rzeczywistą poprawę sylwetki. Od razu po ćwiczeniach czujemy się lepiej, czasem wręcz widzimy wzmocnienie naszego ciała, przez napięcie mięśniowe. Oglądanie tych rezultatów może mieć niezwykle motywujący efekt!

  1. Lustrzany strażnik

Lustro daje też prawdziwy wzrost bezpieczeństwa. Widząc więcej może zapobiec wypadkom, przypadkowym potrąceniom osób lub rzeczy, czy innym katastrofom, o które z ciężkim sprzętem w ręku przecież nietrudno!

Reklama

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


O blogu

Witajcie na blogu dla facetów, którzy lubią facetów! Jestem Paweł i mieszkam w Poznaniu. Piszę o przystojniakach, tym co dzieje się w świecie LGBT, filmach, serialach i ciekawostkach dotyczących mężczyzn!


Facebook OMG BLOG

YouTube OMG BLOG

Instagram OMG BLOG

Instagram OMG BOYS