Pietro Boselli, najgorętszy nauczyciel na świecie

2 maja, 2018
nauczyciel 0

Uczył matematyki, teraz jest modelem i gwiazdą fitness. Szkoda, że facet nie udziela korków… bym się zapisał…

Jest prawie dwudziestoośmioletnim Włochem. Ma doktorat z filozofii, tytuł magistra inżynierii i uczył matematyki w University College London. Był modelem Abercrombie & Fitch i Armaniego, można Go było zoczyć na okładkach GQ Style Attitude. Dziś jest także vlogerem fitness-owym.

Pietro Boselli zaczął karierę z aparatem kiedy w wieku sześciu lat został twarzą marki Armani Junior. W czasie pisania doktoratu z filozofii, mając już inżynierskie wykształcenie, uczył matematyki. I któregoś dnia jeden z Jego uczniów wraz z przyjaciółmi pomyśleli: „ten facet świetnie wygląda” i zaczęli przeszukiwać Internet. Chwilę później uczeń Arief Azil wrzucił na Instagrama post z tekstem:

„Ten moment kiedy zdajesz sobie sprawę, ze twój nauczyciel matematyki, jest top modelem”

Ten wpis szybko obiegł sieć. Pietro stał się sławny. Gazety i portale nazwały go „najseksowniejszym nauczycielem matematyki na świecie”. Dziś przystojny Włoch już nie uczy, ale jest profesjonalnym modelem brytyjskiej agencji Models1.

A od jakiegoś czasu stał się też vlogerem. Na swoim kanale youtubowym uczy jak ćwiczyć.

https://www.pietroboselli.com/

https://www.facebook.com/pietrobose/

https://www.instagram.com/pietroboselli/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


O blogu

Witajcie na blogu dla facetów, którzy lubią facetów! Jestem Paweł i mieszkam w Poznaniu. Piszę o przystojniakach, tym co dzieje się w świecie LGBT, filmach, serialach i ciekawostkach dotyczących mężczyzn!


Facebook

YouTube

Instagram