Środek świata, czyli życie nastolatka

27 stycznia, 2019
Środek świata 1

Rodzina pełna tajemnic, przystojny siedemnastolatek i Jego pierwsza miłość. To dobrze wyreżyserowany, niemiecki dramat, który warto zobaczyć!

Phil jest uroczym blondynem. Na swojej drodze życiowej spotyka przystojnego chłopaka i nieskończoną liczbę rodzinnych dramatów. Brzmi to dość tragicznie, ale to nie kolejny film z serii o młodym geju, który ginie tragicznie z powodu niezrozumiałej nienawiści. „Środek świata” to opowieść pełna pięknych scen, uroczych sytuacji oraz tajemnic, które rozwijają głównego bohatera.
„Die Mitte der Welt”, bo tak brzmi oryginalny tytuł, to film z 2016 roku, uznany za najlepszy obraz festiwalu Florence Queer Festival 2016 i zdobywca wielu nagród publiczności (m.in. na festiwalu kina queerowego w Hamburgu, na Reelout Film Festival 2017, festiwalu MIX w Mediolanie i Fairy Tale Queer FF 2017).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


O blogu

Witajcie na blogu dla facetów, którzy lubią facetów! Jestem Paweł i mieszkam w Poznaniu. Piszę o przystojniakach, tym co dzieje się w świecie LGBT, filmach, serialach i ciekawostkach dotyczących mężczyzn!


Facebook

YouTube

Instagram