Najgorętsze chłopaki z Polski na Insta

23 stycznia, 2019
przystoniaki 1

Prezentujemy Wam trzech przystojniaków, których po prostu trzeba obserwować na Instagramie. W każdym Ich zdjęciu można się dosłownie zakochać.


Zwyczajny chłopak, czyli Paweł Nowak

Pawła znajdziecie na Insta pod nazwą Zwyczajny Chłopak, ale Jego foty zwyczajne nie są! To kadry pełne pięknego ciała, modnych stylizacji i pięknych widoków, a także pokazówek tego co Paweł potrafi zrobić na rurze!

 

Sebastien Szabliński, czyli Marcin Szabliński

Ten uśmiech, to ciało i te oryginalne stylizacje. Zdjęcia Marcina są niebanalne, a i On sam wychodzi na nich jak mega ciacho. Trudno nie uwielbiać Jego zdjęć. Kto by nie chciał takiego chłopaka!

 


Lady Jakubowsky, czyli Adam Jakubowski

Jeśli istnieje ideał fotomodela to Adam jest właśnie nim. Na co dzień Adam jest właścicielem studia fotograficznego MilkStudio. Pewnie dlatego Jego zdjęcia to dzieła sztuki. Pomysły na stylizacje, dopracowane kadry i sam Adam wyglądają tak, że można godzinami przeglądać Jego Insta. W życiu się On Wam nie znudzi!
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


O blogu

Witajcie na blogu dla facetów, którzy lubią facetów! Jestem Paweł i mieszkam w Poznaniu. Piszę o przystojniakach, tym co dzieje się w świecie LGBT, filmach, serialach i ciekawostkach dotyczących mężczyzn!


Facebook

YouTube

Instagram