6 męskich pieszczot, o których mogłeś nie wiedzieć!

24 maja, 2019
piszczoty 1

Wszyscy dobrze wiemy, gdzie znajduje się męski punkt G. Ale na naszym ciele jest wiele takich obszarów, które wywołują równie duże przyjemności. Wystarczy je dobrze pobudzić, by dostać gęsiej skórki z rokoszy.


Sutki i dolne części intymne, te z przodu i te z tyłu, to klasyk pieszczot. Ale są też inne metody na wywołanie rozkoszy u faceta. Ważne jest zarówno miejsce, jak i sposób stymulowania danej części ciała.
1 LIZANIE UCHA

Nie wystarczy jak będziesz szeptać swojemu facetowi miłe rzeczy do ucha. Nawet lepszy efekt da lekkie gryzienie czy lizanie ucha, najlepiej od samej góry, aż po płatek ucha. Sam płatek można ssać i też lekko gryźć. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, że nasze uszy są nieźle unerwione. Warto to wykorzystać 😊

2 TWOJA DŁOŃ NA JEGO UDZIE

Dłoń trzymana na Jego udzie to sygnał dla Niego, że Go posiadasz. Udo składa się z dużych mięśni, ma sporą powierzchnię i rzadko chwytamy akurat za tą część ciała. Dłoń trzymająca udo, to sygnał dla Twojego faceta, że jest Twój. Jeśli Go to podnieca… wiesz gdzie masz trzymać rękę!

3 DOTYKANIE WEWNĘTRZNEJ CZĘŚCI DŁONI

Tu bez lizania, czy innych mocnych wrażeń. Delikatnie palcami, opuszkami i paznokciami poruszaj się po wewnętrznej części Jego dłoni. Przejdź dalej na rękę, aż do łokcia, wykonując powolne i delikatne ruchy jakbyś nie chciał Go oparzyć swoją namiętnością! Kiedy dojdziesz do łokcia, wróć koniecznie na dłoń!

4 POCAŁUNKI I GRYZIENIA KARKU

Usiądź za Nim. I wykorzystaj swoje usta i zęby, by dać mu trochę przyjemności. Ta metoda to jakby masaż karku, ale za pomocą paszczy 😊 Całuj naprzemiennie, raz mocno, raz delikatnie. Czasem lekko ugryź, czasem przyssij się, jakbyś chciał zrobić malinkę. Dobrze jest zjechać z tym masażem ustami trochę niżej wzdłuż kręgosłupa, między łopatkami.

5 JĘZYKIEM NA SZYI

Niektórzy faceci dziwili się kiedy im to robiłem. Ale nikt nie protestował. Wystawionym sztywno językiem jechałem od obojczyka, przez szyję, aż za ucho. Można dodać do tego intensywne całowanie i poszerzanie strefy stymulowanej na przednią i tylną część szyi. Naprawdę polecam taką zabawę językiem.

6 ZABAWA WŁOSAMI

Nie sprawdzi się oczywiście jeśli nasz facet nie ma włosów lub nie lubi kiedy ktoś psuje mu fryzurę. Ale warto pamiętać, by w czasie seksu czy po prostu gry wstępnej, wsadzić rękę z otwartymi szeroko palcami w Jego włosy. Cofając ją można lekko zadzierać pazury. Trzymanie całej głowy jest też dobrym sygnałem pokazującym dominację na Nim, więc jeśli to lubi skorzystaj z tej metody, by powiedzieć mu, że jest Twój.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


O blogu

Witajcie na blogu dla facetów, którzy lubią facetów! Jestem Paweł i mieszkam w Poznaniu. Piszę o przystojniakach, tym co dzieje się w świecie LGBT, filmach, serialach i ciekawostkach dotyczących mężczyzn!


Facebook

YouTube

Instagram