Jak facet ma poderwać faceta?

27 października, 2023
OMG BOYS Jak facet ma poderwać faceta

Oczywiście nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Ale doświadczenie wielu osób wiele może pomóc tym, którzy szukają dla siebie faceta. Spisałem więc 8 sposobów na to, jak facet ma poderwać faceta?

Pierwsza rada będzie trywialna…

Bądź sobą! Ale z doświadczenia dodam, że warto też być tym, kim chce się być. To w cale się nie wyklucza. Każdy z nas ma różne strony swojej osobowości. Ważne by w kontakcie z innymi być prawdziwym, niezależnie czy chcemy pokazać się jako bardziej dominujący czy trochę ulegli. Musimy się na coś zdecydować i tę część siebie pokazywać.

Po drugie…

Nawiąż kontakt wzrokowy! Znajdź sposoby na nawiązanie kontaktu z chłopakiem, który Cię interesuje. Najprościej zrobić to przez uśmiech. Potem pytaj co lubi i staraj się dopasować swoje ulubione rzeczy do Niego. Znajdźcie choć jedną rzecz, która Was łączy.

Po trzecie…

Bądź uprzejmy! Nawet dominujący facet powinien być dobrze wychowany. Oczywiście niektórzy wolą takich, którzy są bardzo stanowczy, ale to nadal nie wyklucza zachowania zasad grzeczności… Szanuj faceta, które chcesz poderwać, to pozwoli mu poczuć się docenionym i lubianym.

Po czwarte…

Pokaż zainteresowanie! Pokaż, że interesujesz się życiem drugiej osoby i chcesz go lepiej poznać. Zadawaj pytania, słuchaj uważnie i pamiętaj o szczegółach, które chłopak Ci powie.

Po piąte…

Bądź odważny! Jeśli czujesz, że chłopak jest zainteresowany, ale nie jest pewny, czy masz podobne zainteresowania, bądź odważny i zaproponuj rozmowę z dala od innych lub nawet wyjście z miejsca, w którym się spotkaliście. Nowa przestrzeń może stworzyć nowe warunki do poznania się.

Po szóste…

Pamiętaj o granicach! Pamiętaj, że każdy ma swoje granice, więc nie należy naciskać na drugą osobę, jeśli nie jest zainteresowana. Szanuj decyzje i uczucia innych i nie próbuj ich zmieniać na siłę. Jeśli zbliżysz się do chłopaka, szybko da się wyczuć czy mu to pasuje. Jeśli się cofnie, daj mu przestrzeń, bo najwyraźniej jej potrzebuje.

Po siódme…

Zdobądź kontakt online. Pytanie o numer telefonu to dziś przeżytek. Konto na Grindrze zbyt często się zacina. Najlepiej zapytać o profil na Instagramie. Ten pozwala na dobry kontakt i wysyłanie sobie zdjęć i filmów do obejrzenia tylko raz. A to doskonale buduje apetyt na kolejne spotkanie…

Po ósme…

Bądź cierpliwy! Wszystko wymaga czasu i wysiłku, więc bądź cierpliwy i pozwól na naturalny rozwój sytuacji. To, że ktoś Ci nie odpisze od razu czy tego samego dnia, może wynikać z setek niezależnych powodów. Wcale nie musi to świadczyć o tym, że ktoś nie jest zainteresowany kolejnymi spotkaniami. Może padł mu telefon, może się zepsuł, może akurat ma dużo pracy, może robi sobie detoks od Instagrama. Daj mu czas!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


O blogu

Witajcie na blogu dla facetów, którzy lubią facetów! Jestem Paweł i mieszkam w Poznaniu. Piszę o przystojniakach, tym co dzieje się w świecie LGBT, filmach, serialach i ciekawostkach dotyczących mężczyzn!


Facebook

YouTube

Instagram