Those people, czyli dramat wart naszego czasu

30 kwietnia, 2018

Romantyczny, dramatyczny, po prostu dobry. Taki jest film amerykański film z 2015 roku pod tytułem „Ci ludzie” („Those People”). Warto go zobaczyć!

Nowojorski Manhattan. W grupie przyjaciół niełatwą sytuację rodzinną Sebastiana utrudnia jeszcze miłość do Niego, jaką ma w sercu Jego najlepszy przyjaciel: Charlie. Niestety Sebastian od lat odwzajemnia przyjaźń, ale o miłości nie m mowy. Kiedy Charlie, jakby przypadkowo poznaje, starszego od siebie pianistę sytuacja wcale się nie klaruje. Charliego rozdziera uczucie do przyjaciela i nowo spotkanego kochanka. Która miłość wygra?

Dobrze napisany scenariusz, dobre jakościowo zdjęcia. Trochę dramatu, trochę humoru i gejowska miłość. Po prostu dobry film. Pewnie nie taki, do którego będziecie wracać co jakiś czas, ale na pewno wart jest tego jednego wieczoru. Obraz dobył nawet kilka nagród na prestiżowych festiwalach LGBT. Trwa 89 minut.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


O blogu

Witajcie na blogu dla facetów, którzy lubią facetów! Jestem Paweł i mieszkam w Poznaniu. Piszę o przystojniakach, tym co dzieje się w świecie LGBT, filmach, serialach i ciekawostkach dotyczących mężczyzn!


Facebook

YouTube

Instagram