Colton Haynes, sexy wilkołak

1 maja, 2018
colton 1

W 2016 roku amerykański model i aktor przyznał, że jest gejem

Colton Haynes ma 29 lat. Znany jest przede wszystkim jako model (między innymi: Abercrombie & Fitch) oraz aktor serialowy. Grał w dwóch pierwszych sezonach „Teen Wolf: Nastoletni wilkołak” oraz „Arrow”. Z obu seriali zrezygnował, co wzbudziło wielkie zdziwienie nie tylko fanów, ale również producentów obu seriali.

Wtedy Colton Haynes mówił ta:
„Chciałem odejść, chciałem zadbać o swoje zdrowie psychiczne i fizyczne. Miałem śmiertelne lęki. Byłem fizycznie chory. Mam 27 lat i wrzody. Musiałem ustąpić. Ludzie myślą, że za tym wszystkim jest jakaś pracująca maszyna. Ale ta maszyna to moja dziwna osobowość”

Colton tak tłumaczył swoje decyzje w wywiadzie, którego udzielił na początku maja 2016 roku amerykańskiemu tygodnikowi Entertainment Weekly. Wtedy przyznał też, że jest gejem.

Colton Haynes:
„Powinienem był powiedzieć, że jestem gejem, już jakiś czas temu, ale nie byłem gotowy. Nie czułem, że jestem to komuś winny. Każdy powinien to robić w swoim czasie, gdy czuje się wystarczająco silny, a ja tak się nie czułem. Ale też czułem, że moje zachowanie jest dla ludzi rozczarowujące. Rodzicom i przyjaciołom powiedziałem już dawno – publicznie nie byłem w stanie o tym mówić – aż do teraz. Trochę czasu zajęło mi dojście do tego punktu, ale dziś czuję się szczęśliwszy i zdrowszy niż kiedykolwiek wcześniej”

11 marca 2017 roku Colton zaręczył się z aktorem telewizyjnym Jeffem Leathamem. Para wzięła ślub 27 października 2017. Obaj małżonkowie przyjęli podwójne nazwisko Haynes-Leatham. Na początku 2018 roku pojawiła się jednak plotka, że panowie jednak się rozstali. Na ten moment nie ma informacji o rozwodzie.

A to zdjęcie z sesji dla Abercrombie-Fitch z 2014 roku.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


O blogu

Witajcie na blogu dla facetów, którzy lubią facetów! Jestem Paweł i mieszkam w Poznaniu. Piszę o przystojniakach, tym co dzieje się w świecie LGBT, filmach, serialach i ciekawostkach dotyczących mężczyzn!


Facebook

YouTube

Instagram