Jim Parsons i Jego wielki podryw

1 maja, 2018
jim 1

Amerykański aktor od lat jest w związku z facetem o polskim nazwisku

Doktor Sheldon Cooper to Jim Parsons. I co z tego, że 43-letni amerykański aktor, tak jak sam Sheldon urodziny w Teksasie, ma na koncie kilkadziesiąt innych aktorskich występów. Serial ”Teoria wielkiego podrywu” to powód Jego sławy. Za tę jedną rolę zdobył wiele nagród, w tym czterokrotnie statuetkę Emmy Awards w kategorii „Najlepszy aktor w serialu komediowym”.

W 2012 roku słynna gazeta New York Times napisała, że słynny aktor jest gejem i od 10 lat żyje w związku z Toddem Śpiewakiem. W sumie to Todd Spiewak (zamiast Ś jest S), ale polski rodowód tego nazwiska nie budzi raczej wątpliwości. Aczkolwiek znalezienie czegokolwiek o chłopaku Jima jest trudne. Tylko niektóre polskie gazety plotkarskie pisały o Nim jak o Polaku, ale przecież polskobrzmiące nazwisko nie oznacza, że facet jest Polakiem To co wiadomo, to że Todd jest dyrektorem artystycznym i ma 39 lat.

Sam Jim w 2013 roku dla rozrywkowego kanały E! o swoim związku powiedział tak:
„To akt miłości, kawa z rana, codzienna praca, pranie ubrań, wyprowadzanie psów. Zwykła, nudna miłość”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


O blogu

Witajcie na blogu dla facetów, którzy lubią facetów! Jestem Paweł i mieszkam w Poznaniu. Piszę o przystojniakach, tym co dzieje się w świecie LGBT, filmach, serialach i ciekawostkach dotyczących mężczyzn!


Facebook

YouTube

Instagram