Niesamowita przemiana aktora z Heartstoppera!

27 marca, 2023
OMG BOYS Niesamowita przemiana aktora z Heartstoppera!

Kit Connor, czyli słynny Nick z serialu Heartstopper, zmienił się bardzo… Nabrał masy, mięsi i już nie wygląda jak nastolatek z romantycznej opowieści o miłości dwóch chłopaków z liceum.

Szok wśród fanów wywołał trener aktora, YouTuber i model fitness, Nathaniel Massiah. Wrzucił On filmik na swój kanał, gdzie pokazuje jak ćwiczy z Kitem Connorem.

W filmie Nathaniel zapytał Connora o szczegóły jego nowo odkrytej miłości do ćwiczeń, na co Kit odpowiedział: „Szczerze mówiąc, powód, dla którego wszedłem na siłownię, był dość głęboki. Kiedy dostałem obsadę w Heartstopperze, był on oparty na komiksie, a postać którą grałem jest w komiksie sporym facetem. Ja byłem niższy niż teraz i chudszy”.

Ponoć Kitowi fani komiksu zarzucali, że był „trochę za chudy”, aby zagrać postać Nicka Nelsona.

„Zacząłem po prostu robić pompki, robiłem około 200 pompek dziennie, a potem jedyną rzeczą, która się rozwijała, była moja klatka piersiowa” – kontynuował Connor. „Są fragmenty, jeśli spojrzysz na Heartstoppera, jest kilka punktów, w których mam na sobie dość ciasną koszulę i… Tak, cycki wyglądały na dość duże. Myślałem, że tak powinno być”.

Dodam, że według informacji o karierze aktora przygotowuje się już On do kilku kolejnych ról. Ta przemiana może być także z tym związana. Co ważne potwierdzają się informacje, że Kita Connora zobaczymy w roli Nicka, w drugim sezonie Heartstoppera!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


O blogu

Witajcie na blogu dla facetów, którzy lubią facetów! Jestem Paweł i mieszkam w Poznaniu. Piszę o przystojniakach, tym co dzieje się w świecie LGBT, filmach, serialach i ciekawostkach dotyczących mężczyzn!


Facebook

YouTube

Instagram