Seriale LGBT na Netflix Polska

26 czerwca, 2018
sense8

Są różne. Ale na większość warto poświęcić wieczór, szczególnie w miłym towarzystwie 🙂 


sense8

Niesamowity pod wieloma względami. Z serii „musisz to zobaczyć”. Serial science-fiction stworzony przez siostry Wachowskie (te od Matrixa). Opowiada o ósemce rówieśników, którzy odczuwają nawzajem siebie… Zdjęcia realizowane z filmową jakością w wielu miejscach na świecie, dobra akcja i piękny seks, w tym ten gejowski, to tylko niektóre z cech tego serialu. Polecamy bez wahania, szczególnie tym, którzy lubią klimaty science-fiction i seriale akcji.


Champions

Dwóch braci. Jeden przystojny, drugi w miarę też. Nagle zaczynają wychowywać młodego geja. Dialogi i aktorstwo przerysowane, ale to pewnie celowy zabieg. Jeśli macie czas, to może się Wam spodoba. Nam tak średnio przypadł do gustu.


Orange Is The New Black

Mówią, że to komediodramat. W sumie to pewnie racja, bo to opowieść o tym co dzieje się za bramą jednego z amerykańskich więzień dla kobiet. Wyraziste bohaterki, lesbijskie wątki i szybkie zwroty akcji. Naprawdę warto wkręcić się w ten serial.


UnBreakable Kimmy Schmidt

Odjechany, walnięty i przerysowany jak kolorowanka stworzona przez małą dziewczynkę z kilkoma pudełkami kredek. To serial komediowy dziejący się w USA. Titus Andromadon i Jego teksty wymiatają. Kimmy też jest dobra. Pozostali bohaterowie serialu również przypadną Wam do gustu. W połączeniu z alkoholem oglądanie będzie wesołe.


Spartacus

Tak, to nie pomyłka. Skazany na niewolę Spartakus jednoczy wokół siebie armię niewolników i podejmuje walkę o wolność. Wśród gladiatorów jest też piękna męska para. Serial dobrze realizowany, dobre efekty i zdjęcia. Z seriali prawie historycznych to chyba jedyny wart polecenia, nie tylko ze względu na wątek LGBT.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


O blogu

Witajcie na blogu dla facetów, którzy lubią facetów! Jestem Paweł i mieszkam w Poznaniu. Piszę o przystojniakach, tym co dzieje się w świecie LGBT, filmach, serialach i ciekawostkach dotyczących mężczyzn!


Facebook

YouTube

Instagram