Ryan Greasley, przystojniak z Australii

29 kwietnia, 2018
ryan1

Klata 99cm, a talia 76cm. Ryan jest australijskim modelem mody i fitness. Jego kariera zaczęła się od sesji wykonanej przez fotografa Simona Le.

Ryan Greasley był już na okładach sportowego Fitness First oraz magazynu DNA, do którego trafiają największe ciacha. A w 2015 roku był twarzą międzynarodowego gejowskiego pisma podróżniczego Spartacus Traveler. Obecne reklamuje między innymi bieliznę marki 2EROS Swimwear & Underwear. Ma 186 centymetrów wzrostu i piękne oczy.

Blogerowi z Los Angeles prowadzącemu stronę GregInHollywood.com Ryan powiedział, że w czasach szkolnych nie był popularnym uczniem:

Przez długi czas przesiadywałem sam w bibliotece, czytając i odrabiając zadania domowe, bo nie miałem wielu znajomych, jeśli w ogóle miałem kogoś, tak było szczególnie w wieku 8 i 9 lat. Kiedy miałem prawie 10 lat znalazłem sobie małą grupę znajomych i przylgnąłem do Nich i po dziś dzień jesteśmy kumplami. Świetnie się razem bawimy i jesteśmy po prostu bandą tępaków.

Jestem zdecydowanie z tych na przegranej pozycji, z tych niefajnych, kimś kto nie pasował do tych grup ‘ludzi fajnych’, ale kimś kto nie bał się podążać za marzeniami”

Ciekawie facet powiedział. A współcześnie ciekawie również wygląda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


O blogu

Witajcie na blogu dla facetów, którzy lubią facetów! Jestem Paweł i mieszkam w Poznaniu. Piszę o przystojniakach, tym co dzieje się w świecie LGBT, filmach, serialach i ciekawostkach dotyczących mężczyzn!


Facebook

YouTube

Instagram