8 powodów, dla których lubisz twinki

20 maja, 2019
twink 1

Pewnie każdy ma różne argumenty za tym, że facet typu twink jest naprawdę fajny. Są oczywiście tacy, którzy wolą hunk’ów lub bear’ów, ale trzeba oddać twink’om, że mają w sobie kilka cech, które zawracają nam w głowach.

Tak to w życiu bywa, że nie każdy facet wywołuje zainteresowanie, ciarki na placach, uśmiech na twarzy, czy wręcz wzrost ciśnienia w gaciach. Niektórzy twierdzą jednak, że to właśnie ta grupa facetów jest najczęściej opisywana, kiedy ktoś chce sporządzić katalog cech idealnego geja 😊
Moim zdaniem lubimy twinki za:
  1. Seksowny styl, bo młodzi ludzie wiedzą jak się ubrać, by schować niedoskonałości i uwypuklić cechy zawracające uwagę innych. Twink po prostu dobrze się ubiera. Obcisłe spodnie to tylko część outfitu, który przyciąga wzrok.
  2. Dopracowana fryzura, bo niestety niektórzy w starszym wieku już nawet jej nie mają. Trudno znaleźć twinka, który nie spędziłby poranka na dopracowywaniu tego co ma na głowie. Efektem jest dzieło sztuki, którego niestety nie wolno dotknąć, ale które wygląda naprawdę imponująco.
  3. Piękna skóra, to nie tylko wygląd, ale też zapach i jędrność… uuu robi się seksualnie… Wszyscy wiemy, że facet typu twink dba o siebie, a więc używa balsamów, kremów i innych kosmetyków, by efekt było widać i czuć.
  4. Pełne szaleństwo, bo nie ma co ukrywać, że młodość oznacza więcej zachowań spoza katalogu tych tradycyjnych. To też jest plusem, bo z twinkiem trudno się nudzić. Zawsze coś wymyśli, zawsze coś zmieni, zawsze podejdzie do codzienności niestandardowo.
  5. Niespożyta energia, czyli moc nieznanego pochodzenia, która sprawia, że na imprezie twink bawi się do rana. Można oczywiście tego nie lubić, ale chyba każdy zazdrości tej twinkowej energii.
  6. Niezła waga, bo jeśli chcemy bawić się z naszym twinkiem na parkiecie czy w łóżku, to jego masa w tym pomaga. Można go dowolnie przestawiać, ustawiać i podnosić. Tak by chłopak, był cały tylko nasz…
  7. Świeżość myślenia, co przyciąga tych, którzy o facecie myślą nie tylko jak o ciele. Twink nie ma starych schematów w głowie. Nie ma mentalnych ograniczeń, które czasem blokują człowieka. Robi co chce i w ten sposób często nam imponuje.
  8. Skromność doświadczenia, choć przecież nie każdy twink jest dziewicą. Mimo wszystko mniejsze doświadczenie seksualne jest dla wielu oczywistą cechą dodatnią. W końcu skoro kogoś można czegoś nauczyć, to może to być fajnym przeżyciem dla obu stron.

A Wy macie jeszcze jakieś cechy twinków, które lubicie? Napiszcie o Nich, bo to temat na nie jeden wpis 😊

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


O blogu

Witajcie na blogu dla facetów, którzy lubią facetów! Jestem Paweł i mieszkam w Poznaniu. Piszę o przystojniakach, tym co dzieje się w świecie LGBT, filmach, serialach i ciekawostkach dotyczących mężczyzn!


Facebook

YouTube

Instagram