Jak latem znaleźć sobie faceta?

29 maja, 2019
chłopak 4

Grindr czy portale randkowe nie pomagają? Może czas zmienić strategię na szukanie faceta! Oto kilka pomysłów, które zaczerpnąłem z doświadczeń znajomych. Może Wam się przydadzą…

Po pierwsze…
Wyloguj się z Grindra!

Oczywiście nie na zawsze, ale choć na tydzień. Zobaczysz, że jak wrócisz to miejsce okaże się inne. Jeśli na co dzień masz dosyć patrzenie na te same profile, zagadywania tych samych osób, wysyłania tych samych zdjęć, spróbuj odsapnąć od Grindra. Według obserwacji wielu osób, wystarczy około 7 dni bez zaglądania do aplikacji, by liczba nowych facetów w okolicy znowu nas ekscytowała.

Po drugie…
Zacznij balować!

To argument dla tych, którzy siedzą w domu i dziwią się, że nie mogą nikogo znaleźć. Doświadczenie wielu osób pokazuje, że niektórym możemy być łatwiej znaleźć kogo w realu niż w wirtualnym świecie. I nie chodzi wcale tylko o Ciebie. Może Twój przyszły facet tak właśnie ma, że nie lubi randek przez aplikację? Jak Go wtedy znajdziesz, jeśli nie na imprezie?




Po trzecie…
Zmień klub!

To oczywiście nie takie łatwe w miastach, gdzie liczba klubów gejowskich jest bliska okrągłego zera. Ale trzeba pamiętać, że fajne spotkania, fajnych facetów zdarzają się też w klubach zwyczajnie LGBT-friendly. A te już są coraz częstsze w naszym dziwnym kraju. Może spróbuj nie tylko nowego miejsca na imprezę, ale też nowej knajpy na jedzenie czy baru na piwo!

Po czwarte…
Zmień coś w sobie i na sobie!

Nowy perfum, nowa koszulka, może inne spodnie czy buty. To nie magia zakupów, ale zwykła prawda. Człowiek czuje się lepiej, bardziej pewnie, kiedy zmieni coś w swoim wyglądzie. Może pomóc też fryzjer i zmiana tego co masz na głowie. Dla mnie ważnym elementem faceta są ramiona, klata i nogi. Dlatego sugeruję na lato koszulki bez ramiączek, koszule z rozpiętym guzikiem i oczywiście krótkie spodenki!

Poza tym liczy się nowe podejście. Nie szukaj na siłę tekstów na podryw w necie. Spróbuj stać się bardziej pewnym siebie facetem. Nie bój się porażki, bo strasz Cię ogranicza. Z szukaniem faceta jest jak z grą na loterii. Nie grasz… nie wygrasz!

Po piąte…
Wywołaj ruch w social mediach!

Zapytacie jak to może pomóc? Otóż nowe, dobre foty na zdjęcia profilowe czy posty pomogą wzmocnić wspomnianą pewność siebie. Oczywiście zakładam, że foty będą sexy. Ruch na Twoim FB i Insta może tylko podnieść Twoje poczucie wartości. Szczególnie na Insta, warto polubić nowe profile facetów, którzy lubią na przykład lokalne klubu gejowskie, organizacje LGBT czy zwyczajnie zdjęcia przystojnych instagramerów.

Masz jeszcze jakieś pomysły? Czekam na komentarz lub info na m.me/OMGBLOGpl

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


O blogu

Witajcie na blogu dla facetów, którzy lubią facetów! Jestem Paweł i mieszkam w Poznaniu. Piszę o przystojniakach, tym co dzieje się w świecie LGBT, filmach, serialach i ciekawostkach dotyczących mężczyzn!


Facebook

YouTube

Instagram