Laith Ashley, model transgender na topie

1 maja, 2018
laith 1

Młody Amerykanin odniósł sukces jako model zaledwie dwa lat od rozpoczęcia terapii testosteronem

Laith Ashley De La Cruz ma 26 lat. Jest nowojorczykiem. Kiedy miał 5 lat zauważył „niespójność” między ciałem a umysłem. W wieku 17 lat zrobił commig out. Dopiero parę lat po tym zorientował się, że jest trans. Po dwóch latach przyjmowania testosteronu, operacji i ciężkiej pracy stał się rozchwytywanym modelem.

Swoją historię opowiedział między innymi we wzruszającym nagraniu na YouTubie, które upublicznił pod koniec 2015 roku.

Wiele komentarzy na mój temat było bardzo bolesnych”

Jak sam zaznacza Laith swoją zmianę zaczął w 2014 roku. Po kilku miesiącach przeszedł operację górnej części ciała. Długo musiał wstrzykiwać sobie silikon w różne miejsca ciała, by kontynuować proces leczenia. Model zaznacza też, że Jego ciało wygląda tak jak wygląda nie z powodu terapii hormonalnej. To ciężka praca na siłowni.

Szcześciopak miałem zanim zacząłem brać testosteron” – podkreśla Laith.

Od momentu publikacji filmiku Laith był już na okładkach kilku magazynów, w tym gejowskiego Attitude.

Mówił w nim między innymi o swoich cechach żeńskich: „Nie będę kłamał, na początku starałem się je ukryć”. Przyznał też, że walczył z depresją.

„Odczuwam niepokój przed pracą. Więc przed sesjami zdjęciowymi, wywiadami, próbuję sam ze sobą rozmawiać i mówię sobie, bym był pozytywny, bo to dobre rzeczy. Ale moja pierwsza reakcja to zawsze „O mój Boże” i nie chcę tych rzeczy robić. O co mnie zapytają? Co może pójść nie tak? I jak mogę od tego uciec?” – przyznał Laith.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


O blogu

Witajcie na blogu dla facetów, którzy lubią facetów! Jestem Paweł i mieszkam w Poznaniu. Piszę o przystojniakach, tym co dzieje się w świecie LGBT, filmach, serialach i ciekawostkach dotyczących mężczyzn!


Facebook

YouTube

Instagram